کلینیک دندانپزشکی آنی سا

۰۲۱-۲۲۴۰۵۱۵۱

شهیدبهشتی و تهران، برترین دانشکده دندان‌پزشکی بر اساس شاخص H-Index
۱۳۹۶/۱۰/۲۶

نتایج رتبه‌بندی دانشکده‌های دندانپزشکی کشور براساس شاخص H-Index، مبتنی بر مقالات اعضای هیات علمی دانشکده مربوطه منتشر شد. در این رتبه‌بندی تعداد مقالات تمامی اعضای هیات علمی دانشکده دندانپزشکی هر دانشگاه علوم پزشکی به تفکیک دانشگاه استخراج شده و سپس استنادات و شاخص H-Index آن درج شده است.

این رتبه بندی که براساس بانک اطلاعاتی Scopus در پایان سال میلادی ۲۰۱۷ استخراج شده است دربرگیرنده شاخص‌های تعداد مقالات، تعداد استنادات و شاخص H-index است. شاخص H-Index نمادی از کمیت و کیفیت کار پژوهشی یک مجموعه است. به عنوان مثال اگر دانشکده‌ای شاخص H-Index برابر با ۴۰ داشته باشد یعنی آن دانشکده ۴۰ مقاله حداقل ۴۰ استنادی دارد.

بر اساس این رتبه‌بندی دانشکده‌های دندان‌پزشکی شهید بهشتی، تهران، کرمان، مشهد، اصفهان به ترتیب در رتبه‌های اول تا پنجم و دانشکده‌های یاسوج، اراک، کاشان، شهرکرد، اردبیل و بوشهر نیز در پایین‌ترین رتبه‌ها قرار گرفته‌اند.

شاخص‌های جدول بر اساس اطلاعات مقالات منتشر شده اعضای هیات علمی در هر دانشکده دندان‌پزشکی توسط مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات فناوری وزارت بهداشت گردآوری و محاسبه شده است.

 
 

تماس با ما


آدرس

  • تهران، ولنجک، میدان دانشگاه، ابتدای کچوئی، نبش غیاثی، پلاک ۲، واحد ۴
  • تلفن: ۰۲۱-۲۲۴۰۵۱۵۱