کلینیک دندانپزشکی آنی سا

۰۲۱-۲۲۴۰۵۱۵۱

استوماتولوژی، بزرگ‌ترین نمایشگاه دندان‌پزشکی شمال غرب روسیه
۱۳۹۷/۰۲/۱۸

نمایشگاه استوماتولوژی سنت‌پترزبورگ (Stomatology St. Petersburg)، بزرگترین نمایشگاه‌ دندان‌پزشکی شمال غربی روسیه است که هر ساله میزبان بیشترین شمار بازدیدکننده در میان کنگره‌های دندان‌پزشکی منطقه است.

امسال بیست و یکمین نمایشگاه استوماتولوژی از پانزدهم تا هفدهم ماه می ۲۰۱۸، برابر با بیست و پنجم تا بیست و هفتم اردیبهشت ۹۷ در شهر سنت‌پترزبورگ برگزار می‌شود و آخرین مواد، تجهیزات و تکنولوژی‌های صنعت دندان‌پزشکی در آن به نمایش گذاشته خواهد شد.

این نمایشگاه، فرصتی برای تبادل و جمع‌آوری اطلاعات درباره تازه‌ترین‌های دندان‌پزشکی برای دندان‌پزشکان و کلیه فعالان حوزه سلامت دهان است و همچنین صاحبان صنایع هم برای ورود به بازار دندان‌پزشکی شمال غربی روسیه، رصد کردن وضعیت و ساختن دورنمای خود از بازار، در آن غرفه برپا می‌کنند.

شرکت‌کنندگان نمایشگاه استوماتولوژی سنت‌پترزبورگ، صنعت‌گران روسیه و سایر کشورها و صاحبان کارخانه‌هایی هستند که برنامه‌های اقتصادی طولانی‌مدتی در این کشور دارند.

در خلال این نمایشگاه چندین کنفرانسی علمی نیز برگزار می‌شود و شمار زیادی از اساتید داخلی و خارجی روسیه در آن سخنرانی خواهند کرد. برپایی سمپوزیوم و کارگاه‌های شرکت‌های حاضر در نمایشگاه هم از برنامه‌های جنبی آن به شمار می‌روند.

برنامه نخستین روز این کنگره، کنفرانس بین‌المللی علمی و بالینی دندان‌پزشکی و همچنین بیست و سومین کنفرانس بین‌المللی تکنیک‌های جدید جراحان فک و صورت و دندان‌پزشکان است.

در روز دوم کنگره هم پانل‌های علمی و بالینی با موضوع پریودونتیکس، دندان‌پزشکی کودکان، پیشگیری از بیماری‌های دندان و تشخیص و درمان آن‌ها و ناهنجاری‌های حفره دهان در تمام گروه‌های سنی برپا می‌شود.

منبع: stomatology-expo.ru

تماس با ما


آدرس

  • تهران، ولنجک، میدان دانشگاه، ابتدای کچوئی، نبش غیاثی، پلاک ۲، واحد ۴
  • تلفن: ۰۲۱-۲۲۴۰۵۱۵۱