کلینیک دندانپزشکی آنی سا

۰۲۱-۲۲۴۰۵۱۵۱

درس و قرض!
۱۳۹۷/۰۸/۰۶

هزینه‌های بالای تحصیل دندان‌پزشکی در کانادا و دانشجویانی که تا سال‌ها مقروض خواهند بود

 
 

دندانپزشک شدن پولدارهایی که شانس قبولی در کنکور نداشتند
۱۳۹۷/۰۵/۲۶

رئیس انجمن دندان‌پزشکی ایران با اظهار نگرانی از احتمال تحت‌شعاع قرار گرفتن بحث آموزش با تصمیم جدید وزارت بهداشت مبنی بر تسهیل شرایط انتقال دانشجویان مشعول به تحصیل در خارج کشور، گفت: رفتن به سمت دانشکده‌های بی‌کیفیت عدالت اجتماعی و عدالت درمانی را با چالش مواجه می‌کند.

 

استوماتولوژی، بزرگ‌ترین نمایشگاه دندان‌پزشکی شمال غرب روسیه
۱۳۹۷/۰۲/۱۸

نمایشگاه استوماتولوژی سنت‌پترزبورگ (Stomatology St. Petersburg)، بزرگترین نمایشگاه‌ دندان‌پزشکی شمال غربی روسیه است که هر ساله میزبان بیشترین شمار بازدیدکننده در میان کنگره‌های دندان‌پزشکی منطقه است.

امسال بیست و یکمین نمایشگاه استوماتولوژی از پانزدهم تا هفدهم ماه می ۲۰۱۸، برابر با بیست و پنجم تا بیست و هفتم اردیبهشت ۹۷ در شهر سنت‌پترزبورگ برگزار می‌شود و آخرین مواد، تجهیزات و تکنولوژی‌های صنعت دندان‌پزشکی در آن به نمایش گذاشته خواهد شد.

ارزش ۶میلیارد دلاری بازار ایمپلنت تا ۱۰سال آینده
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

به گزارش Research and Markets، تا سال ۲۰۲۴ ارزش بازار جهانی ایمپلنت، ۶ و ۸۱ صدم میلیارد دلار خواهد بود. این پایگاه تحلیلی، رشد این بازار را به تصادفات جاده‌ای و حوادث ورزشی، در کنار افزایش آگاهی‌های زیبایی در بین بیماران که سبب می‌شود به دنبال درمان‌های محافظه‌کارانه‌تر بروند، نسبت می‌دهد.
بنا بر آنچه مطالعات می‌گویند، ایمپلنت‌های دندانی، تنها روش ترمیمی شناخته شده هستند که سبب تحریک و همچنین محافظت از استخوان طبیعی فرد می‌شوند و با توجه به اینکه از دست رفتن دندان بین افراد در حال افزایش است، بالطبع تقاضا برای پروتز هم افزایش پیدا می‌کند.

تماس با ما


آدرس

  • تهران، ولنجک، میدان دانشگاه، ابتدای کچوئی، نبش غیاثی، پلاک ۲، واحد ۴
  • تلفن: ۰۲۱-۲۲۴۰۵۱۵۱